Uitslagen
Uitslagen skeelerwedstrijd 8 juni 2010 Leimuiden

Uitslag A-rijders
1. Koen Verweij
2. Crispijn Ariëns
3. Alexis Contin
4. Arjan Smit
5. Simon Schouten
6. Kevin Floris
7. Thijs Smets
8. Jochem Uithoven
9. Jelmer Looijenstein
10. Sjoerd Huisman
11. Stephan Wielinga
12. Peter van de Pol
13. Cornelius Kersten
14. Gerard Nijgh
15. Martijn van Es
16. Erik Valent
17. Jake Kerr
18. Hans Peschier
19. Joost Vink
20. Michel Mulder
21. Joshua Alain Lose
22. Jos Dohle
23. Sjaak Schipper
24. Nick Uithoven
25. Daniël Greig
26. Kurt Wubben
27. Melvin van Zanten
28. Bob de Jong

Uitslag dames
1. Hilde Goovaerts
2. Elma de Vries
3. Brooke Lochland
4. Manon Kamminga
5. Jessica Gaudesaboos
6. Irene Schouten
7. Yvonne Spigt
8. Marieke van Hoek

Dames en C-rijders
1 Hilde Goovaerts D1
2 Elma de Vries D1
3 Brooke Lochland D1
4 Manon Kamminga D1
5 Wessel Schilders C1
6 Jessica Gaudesaboos D1
7 Bram Hachmang C1
8 Hans Pater C1
9 Robin Snoek C2
10 Irene Schouten D1
11 Vincent Rensen C1
12 Yvonne Spigt D1
13 Marieke van Hoek D1
14 Thom van Beek DL
15 Sjors Spaargaren DL
16 Mandy Groot D1
17 Ruud Aerts DL
18 Sabrina Gaudesaboos D1
19 Robert La Fontaine C1
20 Kevin Oud C2
21 Daan Kamer C1
22 Mike Hagedoorn C1
23 Martine van Zalinge D1
24 Petra Spigt D1
25 Bionda Heeringa D2
26 Kimberley Hanemaayer D2
27 Marianne Liefting D2
28 Vera Dorrestijn D2
29 Kai Smit DL
30 Bianca Roosenboom D1
31 Bianca Vermeulen D2
32 Sandra Kamer D2
33 Jeffrey Kos C1
34 Martijn de Groot C1
35 Gino van der Voort DL
36 Yorick de Man C1
37 Ralf Zwitser DL
38 Ruud Aerts DL
39 Richard Kruithof C1
40 Anniek ter Haar D1
41 Remco de Mik C1
42 Kai Verbeij DL
43 Mats Stoltenborg C1
44 Lisanne Buurman D1
45 Frank Hermans DL
46 Bart Kroes DL
47 Joep Pennartz DL
48 Eva van Rheenen D1
49 Imke Hermans D1
50 Erwin Wartenhorst C1
51 Maxim Harteloh C2
52 Sven Conijn C1
53 Chris Whitty D1
54 Eline van den Pol D2
55 Mark Horsten DL

Masters
1 Bauke Thijsseling
2 René vd Meulen
3 Tonnie van Tongeren
4 Jan Grauss
5 André van der Burg
6 Paul van de Ven
7 Wim Qualm
8 Gert Dekker
9 Raymond Jansen
10 Herman Pouwels
11 Peter Valk
12 Nico Wolf
13 Jan Zwanenburg
14 Arjan Mulder
15 Maarten Berrevoets
16 Dolph te Linde
17 Jan Eerens
18 Cor Groen
19 Rene de Klein
20 Henk van den Berg
21 Henk vd Zwaan
22 Renger de Vries
23 Sebastiaan van Leeuwen
24 Douwe ter Schure
25 Wim van Leest

Uitslagen in detail

Uitslagen skeelerwedstrijd 9 juni 2009 Leimuiden

Jongens t/m 13 jaar
1 Twan Berlijn
2 Rik Tensen
3 Lars Konijn

Meisjes t/m 13 jaar
1 Beau Wagenmaker
2 Laura van Leeuwen
3 Naomi Weeland

Jongens t/m 15 jaar
1 Arjan Smit
2 Tim Kieftenburg
3 Kay Verbij

Meisjes t/m 15 jaar
1 Eva Buurman
2 Carlijn Schouten
3 Lisa v.d. Geest

Recreanten Heren
1 Bart Kroes
2 Jeroen Achterberg
3 Casper Uittenbogaard

Recreanten Dames
1 Irene Schouten
2 Lisanne Buurman
3 Jaqueline Wieringa

Masters
1 Rene v.d. Meulen
2 Bauke Thijsseling
3 Jan Graus

C Rijders en Dames Prominenten
1 Bianca Rosenboom
2 Bas Bervoets
3 Elma de Vries
Leidersprijs Aniek Terhaar

A en B rijders + heren prominenten
1 Sjoerd Huisman
2 Crispijn Ariens
3 GertJan van der Wal
Leidersprijs Crispijn Ariens

Uitslagen in detail

Uitslagen skeelerwedstrijd 10 juni 2008 Leimuiden
A rijders
AB overall
B rijders
C1 rijders
C2 rijders
CD overall
Dames 1
Dames 2
Veteranen 1
Veteranen 2
Veteranen overall

Uitslagen skeelerwedstrijd 12 juni 2007 Leimuiden

Jongens tot 14 jaar

1. Kelvin v/d Ham
2. Evert Hoolwerf
3. Willem Hoolwerf

Meisjes tot 14 jaar

1. Tessa v/d Neut
2. Sophie Ligtenstein
3. Manon v/d Meer

Jongens tot 16 jaar

1. Gino v/d Voort
2. Michael van Mol
3. Jurgen van Diemen

Meisjes tot 16 jaar

1. Britt v/d Star
2. Larissa Ruwiel
3. Susan Kramer

Heren recreanten

1. Robin den Ouden
2. Ben van Haastrecht
3. Raymond van der Geest

Dames recreanten

1. Karin Kalker
2. Nadine v/d Hoek
3. Tamar v/d Zwaan


Pos Nr. Naam Klasse Ronden Tot. Tijd Sponsor
1 90 Ingmar Berga A 39 43:14.406 DSB
2 56 Willem Hut A 39 43:14.570 Habovo
3 78 Arjan Mombarg A 39 43:15.556 Nefit
4 33 Michael Byrne A 39 43:18.445 Stouwdam-Univé-CadoMotus
5 4 Martijn Storm A 39 43:20.536 Anthura
6 28 Andries Minderhoud A 39 43:20.536 VVVZeeland.nl
7 53 Kai Bloetjes A 39 43:20.778
8 97 Klaas de Weerd A 39 43:21.585 Hyper/CadoMotus
9 77 Martijn Kromkamp A 39 43:22.156 Habovo
10 23 Jos Dohle A 39 43:22.216 Anthura
11 155 Joost Vink B 39 43:23.794
12 926 Martijn van Es 39 43:23.879
13 120 Raymond Jansen B 39 43:23.975 Anthura
14 108 Niels Steenbakker B 39 43:24.105 VVVZeeland.nl
15 21 Rutger ter Laak A 39 43:25.401 PGM Bakker
16 62 Henry Visscher A 39 43:39.524 Hyperwheels/CadoMotus
17 107 Erwin Mesu B 39 43:47.752 VVVZeeland.nl
18 153 Melvin van Zanten B 38 43:31.996 BCT
19 627 Jens Zwitser 37 43:33.632
20 184 Arjen Becker B 34 43:18.492
21 135 Vincent Riemersma B 33 44:17.804 www.onlineskeelershop.nl
DNF 52 Joshua Alan Lose A 27 29:49.876
DNF 138 Thedo Vos B 21 30:20.819 Hoolwerf vof/vanKruistum/Today'IT
DNF 106 Olivier Goud B 19 22:58.687 VVVZeeland.nl
DNF 174 Ted-Jan Bloemen B 19 24:11.270 DSB Bank
DNF 130 Martijn Otten B 16 18:13.776
DNF 185 Erik Tange B 14 17:26.097 Tegui
DNF 121 Erwin Wentink B 14 21:13.833 Mogema
DNF 119 Remco de Mik B 12 15:09.273
DNF 128 Mark Huisman B 11 12:35.973
DNF 101 Peter Keiser B 11 14:02.002 Contest

Pos Nr. Naam Klasse Ronden Tot. Tijd Punten
1 670 Nick Roetman C1 31 37:55.693 21,1
2 622 Ben van Ham C1 31 37:56.367 18
3 718 Hans Peschier C1 31 38:00.471 16
4 582 Nick Uithoven C1 31 38:04.417 14
5 105 Hilde Goovaerts D1 31 38:04.530 0
6 2 Angeline Thomas D1 31 38:04.629 0
7 133 Yvonne Spigt D1 31 38:04.722 0
8 323 Rob Dubbers V1 31 38:04.936 21,1
9 536 Erwin Ooijevaar C1 31 38:05.106 12
10 592 Roy Mulder C1 31 38:05.221 11
11 334 André van der Burg V1 31 38:05.276 18
12 30 Mariska Huisman D1 31 38:05.298 0
13 64 Erna Kijk in de Vegte D1 31 38:05.415 0
14 544 Jimmy Houtgraaf C1 31 38:05.470 10
15 60 Zinzi Mol D1 31 38:05.578 0
16 509 Hans de Koning C1 31 38:05.625 9
17 380 Theo Selman V1 31 38:05.666 16
18 641 Roderick van Zuylen C1 31 38:05.794 8
19 221 Jan Hubert V1 31 38:05.808 14
20 25 Marieke van Hoek D1 31 38:06.120 0
21 522 Erik Valent C1 31 38:06.133 7
22 627 Erwin Wartenhorst C1 31 38:06.134 6
23 508 Jan Grauss C1 31 38:06.314 5
24 99 Moniek Spigt D1 31 38:06.396 0
25 920 Jan Agterberg 31 38:06.545 0
26 675 Frans Verhoeve C1 31 38:06.566 4
27 93 Maurine Kroon D1 31 38:07.086 0
28 82 Kimberly Muusse D1 31 38:07.392 0
29 225 Nico Wolf V1 31 38:07.463 12
30 843 Frédéric Meershoek C1 31 38:08.340 3
31 478 Jim Verdurmen V1 31 38:10.240 11
32 925 Rick van Leersum 31 38:13.972 0
33 664 Kevin Floris C1 31 38:38.064 2
34 293 Hans Kemper V1 31 38:46.803 10
35 392 Jan Eerens V1 30 38:50.458 9
36 549 Eelco Mol C1 29 37:54.262 1
37 112 Karen Teuling D1 29 38:01.095 0
38 826 Mike Hagedoorn C1 29 38:14.789 1
39 370 Gé Wijnands V1 28 38:14.070 8
40 460 Jerry Weldam V1 28 38:24.385 7
41 541 Rob van der Genugten C1 27 38:01.650 1
DNF 264 Marius de Koter V1 15 19:52.129 6
DNF 700 Robert la Fontaine C1 13 17:19.173 1
DNF 548 Bas Kloosterman C1 12 16:09.745 1


Pos Nr. Naam Klasse Ronden Tot. Tijd Punten
1 921 Bart van Velzen 23 29:23.861 0
2 693 Bram Hachmang C2 23 29:23.994 21,1
3 701 Vincent Rensen C2 23 29:24.161 18
4 317 Peter Groot V2 23 29:24.229 21,1
5 569 Martijn Jager C2 23 29:25.664 16
6 336 Wil van der Neut V2 23 29:25.883 18
7 325 Martin Valat V2 23 29:26.241 16
8 298 Peter Bakker V2 23 29:26.307 14
9 910 Brian Goldman 23 29:26.400 0
10 519 Hassan van der Hoff C2 23 29:26.499 14
11 87 Sabine van der Wiel D2 23 29:26.695 16,1
12 23 Bionda Heeringa D2 23 29:26.947 13
13 673 Klaas Brandwijk C2 23 29:27.395 12
14 923 Frank Meeuwisse 23 29:28.366 0
15 721 Marten Visser C2 23 29:29.125 11
16 427 Maarten Berrevoets V2 23 29:29.280 12
17 73 Petra Spigt D2 23 29:29.531 11
18 330 Peter Bol V2 23 29:29.888 11
19 623 Arjan Mulder C2 23 29:30.131 10
20 119 Suzanne Mulder D2 23 29:38.522 9
21 350 Wim van Leest V2 23 29:46.465 10
22 28 Femke Roemer D2 23 29:54.785 7
23 143 Kim van Duivenvoorde D2 23 30:32.070 6
24 309 Cor Groen V2 23 30:50.218 9
25 707 Rik Koppelaar C2 22 30:10.433 9
26 311 Nico van de Meer V2 21 29:38.104 8
27 209 Fred Bezemer V2 21 29:44.897 7
28 346 Ad de Kort V2 21 29:45.647 6
29 359 Reinout Derlagen V2 21 29:46.567 5
30 102 Eva van Rheenen D2 21 30:01.525 5
31 396 Eric van den Berg V2 21 30:06.119 4
32 269 Kees van Schie V2 21 30:10.747 3
33 437 Henk Rensen V2 21 30:10.950 2
34 412 Gaston Wals V2 21 30:15.501 1
35 55 Brenda Pauw D2 20 30:15.207 4
36 79 Karin Verhoef D2 20 30:16.246 3
37 90 Carla van der Wolf D2 18 29:23.531 2
38 272 Douwe ter Schure V2 16 29:36.673 1


Voorprogramma :
Jeugd van 12 tot 13 jaar 4 rondjes : van 18.00 tot 18.15 uur
Jeugd van 14 tot 15 jaar 6 rondjes : van 18.00 tot 18.15 uur
Recreanten vanaf 16 jaar 20 min. + 1 ronde : van 18.20 tot 18.45 uur
Jeugd tot 12 jaar (minimarathon) : van 18.50 tot 19.00 uur

Hoofdprogramma :
C2, V2 en D 2 rijders 25 min. + 3 ronden : van 19:10 tot 19.50 uur
C1, V1 en D1 rijders + Dames prominenten
35 min + 3 ronden : van 19:55 tot 20.40 uur
A en B rijders + prominenten
40 min. + 3 ronden : van 20:50 tot 21.40 uur

Content Management Powered by CuteNews

Organisatie

www.ocleimuiden.nl
www.ocleimuiden.nl


IJsclub Nut & Vermaak
www.ijsclubnutenvermaak.nl


Rabobank
rabobank.nl


Bloksma Keukens
bloksmakeukens.nl


Workx
workx.nl



Visser Tuinvormgeving
www.vissertuinen.nl


Kuijpers Schilders- en Afwerkingsbedrijf
Kuijpers Schilders- en
Afwerkingsbedrijf

Sushi Ran
Sushiran.nl

sanicabin.nl
sanicabin.nl



Kuijpers VOF
www.kuijpersvof.nl


De Rijk B.V.
derijkleimuiden.nl


Van Berkel Aannemers
vanberkelaannemers.nl


van Diemen Installatietechniek
vandiemeninstal.nl


janvanderhoorn.nl
janvanderhoorn.nl


jm-deuren.nl
jm-deuren.nl


aem-engineering.nl
aem-engineering.nl


Autobedrijf vd Boon
autovdboon.nl


Idelenburg & van Tol
idelenburg-vantol.nl


Dobbe Transport
www.dobbetransport.nl


aebi-schmidt
www.aebi-schmidt.nl


Skeelerwedstrijd Leimuiden Copyright (c) 2007
Nedstat Basic - Gratis web site statistieken Eigen homepage website teller